Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Châtellerault Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
15.03
Fontenay
1 - 0
22.03
Châtellerault
1 - 1
29.03
Aurillac
1 - 0
05.04
Châtellerault
0 - 1
12.04
Châtellerault
1 - 0
19.04
Bayonne
3 - 1
26.04
Châtellerault
2 - 1
03.05
Moulins Yzeure Foot
3 - 2
10.05
Châtellerault
5 - 2
17.05
Bordeaux II
6 - 2
15.03
Les Genêts d'Anglet
0 - 0
22.03
Stade Bordelais
1 - 1
29.03
Montluçon
3 - 0
05.04
Stade Bordelais
2 - 0
12.04
Sainte-Genevieve
3 - 1
19.04
Stade Bordelais
1 - 1
26.04
Fontenay
1 - 1
03.05
Stade Bordelais
1 - 1
10.05
Aurillac
1 - 0
17.05
Stade Bordelais
1 - 1
Chatellerault - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
12
%36
Beraberlik
9
%27
Mağlubiyet
12
%36
7
%44
5
%31
4
%25
Std. Bordelais - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%24
Beraberlik
14
%42
Mağlubiyet
11
%33
4
%25
5
%31
7
%44
Chatellerault - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
33
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
16
%100
0
%0
Std. Bordelais - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
33
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
16
%100
0
%0
Chatellerault - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
12
%36
xx
9
%27
x2
12
%36
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
7
%44
5
%31
4
%25
0
%0
0
%0
0
%0
Std. Bordelais - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
11
%33
xx
14
%42
x2
8
%24
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%25
5
%31
7
%44
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Chatellerault - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Std. Bordelais - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



