Sezon İstatistikleri
Chengdu Rongcheng
Chengdu Rongcheng - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:5
Oran:
-
%62
Beraberlik:2
Oran:
6.20
%25
Mağlubiyet:1
Oran:
12.00
%13
Xinjiang T.
Xinjiang T. - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:0
Oran:
12.00
%0
Beraberlik:2
Oran:
6.20
%25
Mağlubiyet:6
Oran:
-
%75
Chengdu
Chengdu - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:4
Oran:
1.22
%49
Beraberlik:3
Oran:
2.75
%38
Mağlubiyet:1
Oran:
16.00
%13
Xinjiang T.
Xinjiang T. - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:0
Oran:
16.00
%0
Beraberlik:3
Oran:
2.75
%38
Mağlubiyet:5
Oran:
1.22
%62
Chengdu
Chengdu - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:1
Oran:
-
%13
Üst:7
Oran:
-
%87
Xinjiang T.
Xinjiang T. - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:8
Oran:
-
%100
Chengdu
Chengdu - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:2
Oran:
3.95
%13
Üst:6
Oran:
1.05
%87
Xinjiang T.
Xinjiang T. - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:2
Oran:
3.95
%25
Üst:6
Oran:
1.05
%75
Chengdu
Chengdu - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:5
Oran:
2.50
%62
Üst:3
Oran:
1.24
%38
Xinjiang T.
Xinjiang T. - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:4
Oran:
2.50
%50
Üst:4
Oran:
1.24
%50
Chengdu
Chengdu - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:5
Oran:
1.67
%62
Üst:3
Oran:
1.65
%38
Xinjiang T.
Xinjiang T. - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:6
Oran:
1.67
%75
Üst:2
Oran:
1.65
%25
Chengdu
Chengdu - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:5
Oran:
1.28
%62
Üst:3
Oran:
2.38
%38
Xinjiang T.
Xinjiang T. - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:6
Oran:
1.28
%75
Üst:2
Oran:
2.38
%25
Chengdu
Chengdu - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:7
Oran:
1.09
%87
Üst:1
Oran:
3.40
%13
Xinjiang T.
Xinjiang T. - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:8
Oran:
1.09
%100
Üst:0
Oran:
3.40
%0
Chengdu
Chengdu - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:3
Oran:
2.21
%38
Yok:5
Oran:
1.34
%75
Xinjiang T.
Xinjiang T. - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:6
Oran:
2.21
%75
Yok:2
Oran:
1.34
%25
Maç Başına Ortalamalar
Chengdu
Chengdu - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
3
1
4
15 - 30
2
0
2
30 - 45
3
2
5
45 - 60
2
2
4
60 - 75
3
1
4
75 - 90
2
2
4
Xinjiang Tianshan
Xinjiang T. - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
3
3
15 - 30
1
5
6
30 - 45
1
1
2
45 - 60
1
1
2
60 - 75
0
4
4
75 - 90
3
2
5
Kazanma Farkları
4
1 Fark
1
4
2 Fark
0
3
3+ Fark
0
Kaybetme Farkları
0
1 Fark
5
1
2 Fark
3
0
3+ Fark
5
Sıradaki Gol
10
0 - 0
2
3
0 - 1
2
9
1 - 0
0
2
1 - 1
0
0
0 - 2
2
4
2 - 0
0
Chengdu Rongcheng
Chengdu
Xinjiang T.
Xinjiang Tianshan
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
0
1 - 4
0
2
5 - 9
1
5
10 - 14
0
4
15 - 18
0
Chengdu Rongcheng
Chengdu
Xinjiang T.
Xinjiang Tianshan
En Golcüler
En Çok Forma Giyenler
Sahadan