Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Cherno More U19 Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
25.02
Chernomorets 1919 U19
1 - 3
11.03
Marek 1915 U19
1 - 4
15.03
Cherno More U19
1 - 0
01.04
Septemvri Sofia U19
2 - 0
05.04
Cherno More U19
0 - 0
15.04
Beroe Stara Zagora U19
2 - 2
18.04
Cherno More U19
2 - 2
22.04
Slavia Sofia U19
1 - 3
29.04
Cherno More U19
2 - 1
03.05
Pirin Blagoevgrad U19
2 - 1
25.02
Levski Sofia U19
2 - 0
06.03
Montana U19
1 - 0
11.03
Neftohimik U19
0 - 2
15.03
Montana U19
1 - 0
01.04
Chernomorets 1919 U19
2 - 2
05.04
Montana U19
0 - 1
15.04
Marek 1915 U19
2 - 1
22.04
Montana U19
0 - 6
29.04
Septemvri Sofia U19
4 - 0
03.05
Montana U19
1 - 6
Cherno More U19 - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
16
%64
Beraberlik
3
%12
Mağlubiyet
6
%24
8
%67
2
%17
2
%17
Montana U19 - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%24
Beraberlik
2
%8
Mağlubiyet
17
%68
3
%25
1
%8
8
%67
Cherno More U19 - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
25
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Montana U19 - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
25
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Cherno More U19 - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
16
%64
xx
3
%12
x2
6
%24
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
8
%67
2
%17
2
%17
0
%0
0
%0
0
%0
Montana U19 - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
17
%68
xx
2
%8
x2
6
%24
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%25
1
%8
8
%67
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Cherno More U19 - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
0
1
15 - 30
1
1
2
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
1
1
75 - 90
1
0
1
Montana U19 - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



