Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Sportul Chiscani Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
17.10
Sportul Chiscani
1 - 1
24.10
CSM Bacau
1 - 0
31.10
Sportul Chiscani
0 - 6
07.11
Otelul Galati
7 - 0
14.11
Sporting Lieşti
3 - 0
13.03
Râmnicu Sărat
2 - 1
20.03
Sportul Chiscani
0 - 2
27.03
Viitorul Ianca
11 - 0
03.04
Sportul Chiscani
0 - 4
10.04
Faurei
0 - 1
17.10
Otelul Galati
4 - 0
24.10
CSM Bacau
1 - 0
31.10
Râmnicu Sărat
3 - 0
07.11
CSM Bacau
2 - 1
14.11
CSM Bacau
0 - 2
13.03
Focşani
1 - 1
20.03
CSM Bacau
3 - 0
27.03
CSM Bacau
0 - 0
02.04
Dacia Unirea Braila
1 - 1
10.04
CSM Bacau
1 - 3
Chiscani - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
2
%13
Beraberlik
2
%13
Mağlubiyet
11
%73
0
%0
2
%29
5
%71
CSM Bacau - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%27
Beraberlik
4
%27
Mağlubiyet
7
%47
1
%14
2
%29
4
%57
Chiscani - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
CSM Bacau - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Chiscani - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%13
xx
2
%13
x2
11
%73
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
5
%71
0
%0
0
%0
0
%0
CSM Bacau - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%47
xx
4
%27
x2
4
%27
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%14
2
%29
4
%57
0
%0
0
%0
0
%0
Chiscani - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
CSM Bacau - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



