Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Chouzy-Onzain Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
16.10
Chouzy-Onzain
2 - 1
23.10
Saint-Jean-Le-Blanc II
3 - 2
06.11
Chouzy-Onzain
2 - 2
13.11
Ingré
4 - 0
04.12
Chouzy-Onzain
2 - 3
11.12
SC Vatan
4 - 2
15.01
Issoudun
1 - 10
22.01
Chouzy-Onzain
4 - 1
05.02
Portugais Mehun
1 - 2
12.02
Chouzy-Onzain
2 - 0
07.05
Chouzy-Onzain
v
04.06
Chouzy-Onzain
v
26.05
Chouzy-Onzain
v
16.10
Ingré
1 - 2
23.10
Ingré
4 - 0
05.11
Dampierre-en-Burly
6 - 2
13.11
Ingré
4 - 0
04.12
Issoudun
0 - 5
11.12
Ingré
2 - 2
15.01
Romorantin B
2 - 1
22.01
Ingré
1 - 1
04.02
Saint-Germain-du-Puy
2 - 2
12.02
Ingré
3 - 1
07.05
Ingré
v
04.06
Ingré
v
26.05
Blois III
v
Chouzy-Onzain - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%46
Beraberlik
1
%8
Mağlubiyet
6
%46
3
%50
1
%17
2
%33
Ingré - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%46
Beraberlik
3
%23
Mağlubiyet
4
%31
2
%33
1
%17
3
%50
Chouzy-Onzain - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Ingré - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Chouzy-Onzain - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%46
xx
1
%8
x2
6
%46
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
1
%17
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Ingré - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%31
xx
3
%23
x2
6
%46
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%33
1
%17
3
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Chouzy-Onzain - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Ingré - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



