Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
27.08
Clouange
5 - 1
10.09
Audun-le-Tiche
0 - 1
19.11
Clouange
0 - 2
26.11
Clouange
2 - 4
03.12
Briey
8 - 1
25.02
Clouange
1 - 1
03.03
Val de L'Orne II
1 - 1
17.03
Clouange
4 - 0
24.03
Jarny
0 - 1
07.04
Clouange
5 - 0
02.06
Bassin Piennois B
v
08.09
Veymerange
v
22.09
Clouange
v
11.06
Briey
6 - 2
26.08
Talange
2 - 1
10.09
Bassin Piennois B
0 - 2
19.11
Briey
3 - 0
03.12
Briey
8 - 1
25.02
Briey
3 - 0
03.03
Audun-le-Tiche
2 - 2
17.03
Briey
2 - 2
24.03
Longuyon
3 - 3
07.04
Briey
1 - 3
02.06
Briey
v
22.09
Briey
v
10.11
Val de L'Orne II
v
Clouange - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%50
Beraberlik
2
%20
Mağlubiyet
3
%30
3
%50
1
%17
2
%33
Briey - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%44
Beraberlik
3
%33
Mağlubiyet
2
%22
1
%25
2
%50
1
%25
Clouange - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
10
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Briey - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
9
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
4
%100
0
%0
Clouange - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%50
xx
2
%20
x2
3
%30
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
1
%17
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Briey - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%22
xx
3
%33
x2
4
%44
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%25
2
%50
1
%25
0
%0
0
%0
0
%0
Clouange - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Briey - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



