Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Cobh Ramblers FC Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
23.10
Cobh Ramblers FC
0 - 0
06.11
Cobh Ramblers FC
1 - 1
13.11
Shamrock Rovers
1 - 1
20.11
Cobh Ramblers FC
0 - 0
27.11
Cork City
3 - 0
04.12
Cobh Ramblers FC
2 - 2
11.12
Monaghan United
3 - 1
18.12
Cobh Ramblers FC
1 - 2
27.12
St Patrick's Athletic FC
5 - 0
02.01
Cobh Ramblers FC
0 - 1
23.10
Dundalk
2 - 1
06.11
Derry City
2 - 1
13.11
Sligo Rovers
0 - 0
20.11
Athlone Town
1 - 1
27.11
Monaghan United
1 - 0
04.12
Athlone Town
0 - 0
11.12
Shamrock Rovers
1 - 0
18.12
Athlone Town
0 - 0
02.01
Athlone Town
2 - 2
06.01
Athlone Town
2 - 0
Cobh Ramblers - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
3
%15
Beraberlik
7
%35
Mağlubiyet
10
%50
1
%10
5
%50
4
%40
Athlone - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
2
%11
Beraberlik
9
%47
Mağlubiyet
8
%42
1
%11
3
%33
5
%56
Cobh Ramblers - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
20
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
Athlone - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
19
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Cobh Ramblers - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%15
xx
7
%35
x2
10
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%10
5
%50
4
%40
0
%0
0
%0
0
%0
Athlone - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%42
xx
9
%47
x2
2
%11
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%11
3
%33
5
%56
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Cobh Ramblers - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Athlone - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



