Sezon İstatistikleri
Colchester United - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:
Oran:
2.55
%
Beraberlik:
Oran:
2.85
%
Mağlubiyet:
Oran:
2.20
%
Coventry - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:
Oran:
2.20
%
Beraberlik:
Oran:
2.85
%
Mağlubiyet:
Oran:
2.55
%
Colchester - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:
Oran:
3.00
%
Beraberlik:
Oran:
1.85
%
Mağlubiyet:
Oran:
2.65
%
Coventry - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:
Oran:
2.65
%
Beraberlik:
Oran:
1.85
%
Mağlubiyet:
Oran:
3.00
%
Colchester - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Coventry - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Colchester - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
5.00
%
Üst:
Oran:
1.02
%
Coventry - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
5.00
%
Üst:
Oran:
1.02
%
Colchester - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.60
%
Üst:
Oran:
1.80
%
Coventry - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.60
%
Üst:
Oran:
1.80
%
Colchester - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.20
%
Üst:
Oran:
2.85
%
Coventry - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.20
%
Üst:
Oran:
2.85
%
Colchester - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.05
%
Üst:
Oran:
4.40
%
Coventry - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.05
%
Üst:
Oran:
4.40
%
Colchester - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
5.50
%
Coventry - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
5.50
%
Colchester - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:
Oran:
1.65
%
Yok:
Oran:
1.80
%75
Coventry - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:
Oran:
1.65
%
Yok:
Oran:
1.80
%
Maç Başına Ortalamalar
Colchester - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Coventry - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Kazanma Farkları
Kaybetme Farkları
Sıradaki Gol
0
0 - 0
0
0
0 - 1
0
0
1 - 0
0
0
1 - 1
0
0
0 - 2
0
0
2 - 0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
En Golcüler
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.

