Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Como U19 Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
17.11
Virtus Entella U19
1 - 2
24.11
Como U19
0 - 0
01.12
Torino U19 II
2 - 1
08.12
Como U19
1 - 3
05.01
Monza U19
0 - 1
09.01
Casale U19
1 - 3
12.01
Cuneo U19
1 - 1
19.01
Como U19
1 - 3
26.01
Savona U19
1 - 0
02.02
Como U19
3 - 0
17.11
Tritium U19
0 - 2
24.11
Renate U19
0 - 1
01.12
Varese U19 II
3 - 3
08.12
Renate U19
3 - 2
22.12
Renate U19
2 - 4
09.01
Monza U19
1 - 0
12.01
Virtus Entella U19
0 - 0
19.01
Renate U19
1 - 0
26.01
Cuneo U19
1 - 1
02.02
Renate U19
2 - 0
Como U19 - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%33
Beraberlik
5
%28
Mağlubiyet
7
%39
2
%25
4
%50
2
%25
Renate U19 - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
9
%50
Beraberlik
3
%17
Mağlubiyet
6
%33
2
%25
3
%38
3
%38
Como U19 - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
18
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Renate U19 - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
18
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Como U19 - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%33
xx
5
%28
x2
7
%39
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%25
4
%50
2
%25
0
%0
0
%0
0
%0
Renate U19 - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%33
xx
3
%17
x2
9
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%25
3
%38
3
%38
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Como U19 - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Renate U19 - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



