Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Conches-en-Ouche Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
28.01
Conches-en-Ouche
0 - 3
18.02
Gisors 
2 - 2
24.03
Eure Madrie Seine
2 - 0
08.09
Conches-en-Ouche
2 - 2
22.09
Gisors 
5 - 1
06.10
Conches-en-Ouche
2 - 2
20.10
Conches-en-Ouche
1 - 1
03.11
Illiers l'Evêque
2 - 2
10.11
Conches-en-Ouche
2 - 1
01.12
Eure Madrie Seine
1 - 0
18.01
Seine-Eure
v
26.01
Conches-en-Ouche
v
09.02
Romilly-Pt St Pierre
v
18.02
Les Andelys
3 - 6
25.02
Evreux B
4 - 2
24.03
Garennes-Bueil-LCB
2 - 2
08.09
Cléon
2 - 2
22.09
Eure Madrie Seine
3 - 1
06.10
Evreux B
2 - 1
20.10
Pacy Menilles B
6 - 0
03.11
Evreux B
0 - 0
17.11
Saint-Andre-de-l Eure
1 - 1
01.12
Evreux B
3 - 1
19.01
Evreux B
v
26.01
Romilly-Pt St Pierre
v
09.02
Evreux B
v
Conches-en-Ouche - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
1
%14
Beraberlik
4
%57
Mağlubiyet
2
%29
1
%25
3
%75
0
%0
Evreux B - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
2
%29
Beraberlik
3
%43
Mağlubiyet
2
%29
0
%0
2
%50
2
%50
Conches-en-Ouche - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
7
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
4
%100
0
%0
Evreux B - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
7
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
4
%100
0
%0
Conches-en-Ouche - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%14
xx
4
%57
x2
2
%29
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%25
3
%75
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Evreux B - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%29
xx
3
%43
x2
2
%29
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%50
2
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Conches-en-Ouche - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Evreux B - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



