Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
28.01
Crusaders
1 - 0
04.02
Crusaders
2 - 0
11.02
Crusaders
4 - 0
18.02
Bangor
1 - 4
25.02
Crusaders
2 - 0
04.03
Carrick Rangers
0 - 3
11.03
Ballymoney United
1 - 3
18.03
Crusaders
1 - 0
25.03
Donegal Celtic
2 - 3
01.04
Coagh United
0 - 2
21.01
H&W Welders
1 - 0
28.01
Dundela
1 - 0
04.02
Dundela
3 - 0
18.02
Dundela
2 - 1
25.02
Ballymoney United
1 - 0
04.03
Dundela
0 - 4
11.03
Tobermore United
1 - 1
18.03
Dundela
2 - 1
25.03
Dundela
3 - 1
01.04
Moyola Park
2 - 6
Crusaders - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
19
%90
Beraberlik
1
%5
Mağlubiyet
1
%5
10
%100
0
%0
0
%0
Dundela - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
9
%53
Beraberlik
4
%24
Mağlubiyet
4
%24
2
%25
3
%38
3
%38
Crusaders - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
21
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
Dundela - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Crusaders - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
19
%90
xx
1
%5
x2
1
%5
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Dundela - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%24
xx
4
%24
x2
9
%53
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%25
3
%38
3
%38
0
%0
0
%0
0
%0
Crusaders - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Dundela - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



