Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(CS Vulcan Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
11.10
CS Vulcan
3 - 0
25.10
CS Vulcan
2 - 0
28.10
AS Dacia Orastie
1 - 0
01.11
CS Vulcan
1 - 3
07.11
CS Politehnica
0 - 0
15.11
CS Vulcan
0 - 0
21.11
Ineu
2 - 1
29.11
CS Vulcan
3 - 4
27.02
CS Vulcan
2 - 1
07.03
Unirea Sânnicolau Mare
0 - 1
17.10
AS Dacia Orastie
3 - 1
25.10
Progresul Gătaia
1 - 3
28.10
CS Politehnica
1 - 1
01.11
Progresul Gătaia
1 - 3
07.11
Ineu
2 - 1
15.11
Progresul Gătaia
4 - 2
21.11
AS Alto Gradimento Albina
2 - 1
29.11
Progresul Gătaia
0 - 0
27.02
Fortuna Covaci
3 - 0
07.03
Progresul Gătaia
1 - 1
CS Vulcan - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%35
Beraberlik
2
%12
Mağlubiyet
9
%53
5
%56
1
%11
3
%33
Progresul Gătaia - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%29
Beraberlik
5
%29
Mağlubiyet
7
%41
1
%13
2
%25
5
%63
CS Vulcan - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Progresul Gătaia - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
CS Vulcan - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%35
xx
2
%12
x2
9
%53
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%56
1
%11
3
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Progresul Gătaia - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%41
xx
5
%29
x2
5
%29
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%13
2
%25
5
%63
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
CS Vulcan - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Progresul Gătaia - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



