Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Conxo Santiago U19 Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
08.10
Calasanz U19
2 - 3
15.10
Conxo Santiago U19
0 - 0
23.10
Conxo Santiago U19
0 - 1
29.10
Xuventude Oroso U19
2 - 1
06.11
Conxo Santiago U19
1 - 3
12.11
Pontevedra U19
1 - 0
19.11
Conxo Santiago U19
0 - 2
26.11
Coruña Montañeros U19
1 - 3
03.12
Conxo Santiago U19
2 - 2
10.12
Choco U19
2 - 0
08.10
Lugo U19 II
1 - 2
15.10
Choco U19
2 - 1
23.10
UD Ourense U19
1 - 2
29.10
Lugo U19 II
1 - 2
06.11
Deportivo Coruña U19 II
4 - 1
12.11
Lugo U19 II
2 - 0
19.11
Porriño Industrial U19
4 - 0
26.11
Lugo U19 II
0 - 1
03.12
Celta de Vigo U19 II
6 - 0
10.12
Lugo U19 II
3 - 2
C.Santiago U19 - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
2
%14
Beraberlik
3
%21
Mağlubiyet
9
%64
0
%0
3
%43
4
%57
Lugo U19 II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%36
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
9
%64
1
%14
0
%0
6
%86
C.Santiago U19 - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Lugo U19 II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
C.Santiago U19 - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%14
xx
3
%21
x2
9
%64
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%43
4
%57
0
%0
0
%0
0
%0
Lugo U19 II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
9
%64
xx
0
%0
x2
5
%36
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%14
0
%0
6
%86
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
C.Santiago U19 - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lugo U19 II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



