Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Curepipe Starlight Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
19.03
Curepipe Starlight
2 - 1
04.04
Chamarel
0 - 1
08.04
Curepipe Starlight
0 - 3
12.04
Entente Boulet Rouge
2 - 4
19.04
Curepipe Starlight
2 - 2
26.04
La Cure Sylvester
1 - 0
29.04
Petite Rivière Noire
2 - 1
03.05
Quatre Bornes
2 - 0
10.05
Curepipe Starlight
0 - 1
31.05
ASPL 2000
2 - 2
19.03
La Cure Sylvester
3 - 0
04.04
Chamarel
0 - 1
08.04
Quatre Bornes
1 - 0
12.04
Chamarel
0 - 3
19.04
ASPL 2000
6 - 1
26.04
Chamarel
2 - 1
29.04
Cercle de Joachim
2 - 0
03.05
Chamarel
3 - 2
10.05
Rivière du Rempart
1 - 1
31.05
Chamarel
1 - 0
Curepipe Starlight - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
14
%45
Beraberlik
7
%23
Mağlubiyet
10
%32
6
%40
5
%33
4
%27
Chamarel - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%26
Beraberlik
6
%19
Mağlubiyet
17
%55
3
%20
3
%20
9
%60
Curepipe Starlight - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
31
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
15
%100
0
%0
Chamarel - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
31
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
15
%100
0
%0
Curepipe Starlight - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
14
%45
xx
7
%23
x2
10
%32
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%40
5
%33
4
%27
0
%0
0
%0
0
%0
Chamarel - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
17
%55
xx
6
%19
x2
8
%26
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%20
3
%20
9
%60
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Curepipe Starlight - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Chamarel - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



