Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Debreceni Eac Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
05.12
Diosgyor II
3 - 5
13.02
Debreceni Eac
3 - 0
20.02
Hidasnemeti
1 - 1
27.02
Debreceni Eac
6 - 0
06.03
Jaszberenyi
0 - 4
13.03
Füzesgyarmati
3 - 1
20.03
Debreceni Eac
2 - 0
27.03
Kisvarda II
0 - 1
03.04
Egri FC
0 - 2
10.04
Tiszaujvaros
1 - 2
05.12
Debrecen II
2 - 3
13.02
Hajdúszoboszlói SE
1 - 0
20.02
Tallya
0 - 6
27.02
Hajdúszoboszlói SE
1 - 0
06.03
Salgotarjani BTC
1 - 0
13.03
Hajdúszoboszlói SE
4 - 1
20.03
Törökszentmiklós
2 - 2
27.03
Hajdúszoboszlói SE
0 - 0
03.04
Putnok VSE
1 - 1
10.04
Hajdúszoboszlói SE
2 - 0
Debreceni Eac - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
21
%72
Beraberlik
4
%14
Mağlubiyet
4
%14
13
%87
1
%7
1
%7
HSE - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
17
%59
Beraberlik
7
%24
Mağlubiyet
5
%17
7
%50
3
%21
4
%29
Debreceni Eac - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
29
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
15
%100
0
%0
HSE - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
29
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
14
%100
0
%0
Debreceni Eac - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
21
%72
xx
4
%14
x2
4
%14
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
13
%87
1
%7
1
%7
0
%0
0
%0
0
%0
HSE - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%17
xx
7
%24
x2
17
%59
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
7
%50
3
%21
4
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Debreceni Eac - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
2
0
2
15 - 30
1
0
1
30 - 45
3
0
3
45 - 60
1
3
4
60 - 75
2
0
2
75 - 90
2
0
2
HSE - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
1
0
1
30 - 45
0
0
0
45 - 60
1
0
1
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



