Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Dombasle Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
10.09
Dombasle
2 - 2
05.11
Dombasle
2 - 0
19.11
Dombasle
0 - 0
26.11
Laneuveville-devant-Nancy
3 - 0
25.02
Saint-Nabord
1 - 0
03.03
Haroué-Benney
1 - 1
17.03
Dombasle
3 - 0
24.03
Saint-Dié Kellermann II
1 - 5
07.04
Dombasle
2 - 3
28.04
Dombasle
2 - 4
02.06
Hadol Dounoux
v
22.09
Jarville II
v
06.10
Dombasle
v
22.10
Laneuveville-devant-Nancy
2 - 1
05.11
Haroué-Benney
2 - 1
19.11
Girancourt Dommartin
1 - 0
26.11
Epinal III
0 - 0
25.02
Bulgneville
0 - 1
03.03
Heillecourt II
1 - 1
17.03
Lunéville II
3 - 1
24.03
Epinal III
3 - 2
07.04
Hadol Dounoux
1 - 1
28.04
Saint-Dié Kellermann II
0 - 3
02.06
Epinal III
v
08.09
Epinal III
v
22.09
ASPTT Chaumont
v
Dombasle - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
4
%36
Beraberlik
3
%27
Mağlubiyet
4
%36
3
%43
2
%29
2
%29
Epinal III - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%36
Beraberlik
3
%27
Mağlubiyet
4
%36
2
%25
2
%25
4
%50
Dombasle - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
11
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Epinal III - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
11
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Dombasle - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%36
xx
3
%27
x2
4
%36
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%43
2
%29
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Epinal III - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%36
xx
3
%27
x2
4
%36
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%25
2
%25
4
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Dombasle - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Epinal III - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



