Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Donegal Celtic Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
14.01
Larne
1 - 1
17.01
Larne
3 - 1
21.01
Ballymoney United
0 - 2
28.01
Donegal Celtic
1 - 0
11.02
Crusaders
4 - 0
18.02
Tobermore United
1 - 1
25.02
Donegal Celtic
1 - 0
04.03
Donegal Celtic
1 - 1
11.03
Banbridge Town
1 - 1
18.03
Donegal Celtic
1 - 0
17.01
Portadown
1 - 0
21.01
Banbridge Town
0 - 0
28.01
Crusaders
1 - 0
04.02
Crusaders
2 - 0
11.02
Crusaders
4 - 0
18.02
Bangor
1 - 4
25.02
Crusaders
2 - 0
04.03
Carrick Rangers
0 - 3
11.03
Ballymoney United
1 - 3
18.03
Crusaders
1 - 0
Donegal Celtic - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
10
%67
Beraberlik
4
%27
Mağlubiyet
1
%7
7
%88
1
%13
0
%0
Crusaders - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
17
%89
Beraberlik
1
%5
Mağlubiyet
1
%5
7
%78
1
%11
1
%11
Donegal Celtic - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Crusaders - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
19
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Donegal Celtic - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%67
xx
4
%27
x2
1
%7
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
7
%88
1
%13
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Crusaders - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%5
xx
1
%5
x2
17
%89
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
7
%78
1
%11
1
%11
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Donegal Celtic - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Crusaders - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



