Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Echichens Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
12.04
Collex-Bossy
1 - 1
16.04
Collombey-Muraz
0 - 1
26.04
Echichens
2 - 2
30.04
Stade-Lausanne-Ouchy III
0 - 0
03.05
Echichens
0 - 0
10.05
Echichens
1 - 0
17.05
Echichens
2 - 0
24.05
Echichens
0 - 0
31.05
Echichens
2 - 1
07.06
Olympique de Genève
3 - 2
12.04
Châtel-St-Denis
1 - 0
16.04
Concordia Lausanne
3 - 1
26.04
Châtel-St-Denis
1 - 1
30.04
Romontois
4 - 0
03.05
Châtel-St-Denis
1 - 0
10.05
Châtel-St-Denis
1 - 1
17.05
Amical Saint-Prex
4 - 0
24.05
Pully Football
1 - 0
31.05
Farvagny / Ogoz
4 - 2
07.06
Vernier
4 - 1
Echichens - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
8
%28
Beraberlik
9
%31
Mağlubiyet
12
%41
4
%29
7
%50
3
%21
Châtel-St-Denis - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%14
Beraberlik
5
%17
Mağlubiyet
20
%69
0
%0
2
%14
12
%86
Echichens - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
29
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
14
%100
0
%0
Châtel-St-Denis - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
29
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
14
%100
0
%0
Echichens - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%28
xx
9
%31
x2
12
%41
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%29
7
%50
3
%21
0
%0
0
%0
0
%0
Châtel-St-Denis - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
20
%69
xx
5
%17
x2
4
%14
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%14
12
%86
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Echichens - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Châtel-St-Denis - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
1
1
2
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
1
1
75 - 90
0
2
2
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



