Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Ecourt st Quentin Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
23.10
Labeuvriere
2 - 3
30.10
Ecourt st Quentin
0 - 0
06.11
Ecourt st Quentin
1 - 1
13.11
Croix II
3 - 2
11.12
Ecourt st Quentin
4 - 1
29.01
Maubeuge II
2 - 2
05.02
Ecourt st Quentin
2 - 1
12.02
Beuvry la Foret
1 - 1
26.02
Ecourt st Quentin
2 - 1
19.03
Ecourt st Quentin
1 - 0
07.05
Douai
v
14.05
Ecourt st Quentin
v
21.05
Cambrai II
v
16.10
Maubeuge II
2 - 1
23.10
Croix II
1 - 0
06.11
Beuvry la Foret
1 - 2
13.11
Croix II
3 - 2
27.11
Bruay Labuissiere
0 - 0
11.12
Le Quesnoy
2 - 1
29.01
Croix II
0 - 3
12.02
Croix II
8 - 1
26.02
Lille-Moulins Carrel
3 - 1
19.03
Douai
3 - 2
07.05
Croix II
v
14.05
Orchies
v
21.05
Croix II
v
Ecourt st Quentin - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%42
Beraberlik
6
%50
Mağlubiyet
1
%8
4
%57
3
%43
0
%0
Croix II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%42
Beraberlik
1
%8
Mağlubiyet
6
%50
1
%14
1
%14
5
%71
Ecourt st Quentin - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Croix II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Ecourt st Quentin - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%42
xx
6
%50
x2
1
%8
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%57
3
%43
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Croix II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%50
xx
1
%8
x2
5
%42
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%14
1
%14
5
%71
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Ecourt st Quentin - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Croix II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



