Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Éloyes Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
24.09
Mouloudia Mulhouse
1 - 1
08.10
Éloyes
0 - 2
21.10
Koetzingue
2 - 2
05.11
Wittenheim
1 - 3
19.11
Darnieulles
1 - 1
03.12
Illzach-Modenheim II
5 - 1
25.02
Thaon-les-Vosges II
2 - 0
16.03
Golbey
1 - 0
24.03
Éloyes
0 - 1
27.04
Blotzheim
1 - 3
02.06
Barthenheim
v
08.09
Éloyes
v
20.10
Lay St-Christophe
v
08.10
Darnieulles
3 - 1
22.10
Thaon-les-Vosges II
3 - 0
29.10
Epinal II
1 - 1
05.11
Darnieulles
3 - 1
19.11
Darnieulles
1 - 1
03.12
Darnieulles
3 - 3
25.02
Pays Rhénan
2 - 0
16.03
Blotzheim
5 - 1
24.03
Darnieulles
0 - 3
28.04
Darnieulles
1 - 1
02.06
Darnieulles
v
08.09
Epinal III
v
22.09
Darnieulles
v
Éloyes - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
3
%25
Beraberlik
4
%33
Mağlubiyet
5
%42
1
%25
1
%25
2
%50
Darnieulles - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%23
Beraberlik
5
%38
Mağlubiyet
5
%38
0
%0
2
%33
4
%67
Éloyes - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
4
%100
0
%0
Darnieulles - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Éloyes - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%25
xx
4
%33
x2
5
%42
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%25
1
%25
2
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Darnieulles - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%38
xx
5
%38
x2
3
%23
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%33
4
%67
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Éloyes - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Darnieulles - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



