Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(FV Engers 07 Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
23.10
FV Engers 07
5 - 0
27.10
FV Engers 07
1 - 1
30.10
Emmelshausen
0 - 2
06.11
FV Engers 07
1 - 2
10.11
FV Engers 07
2 - 1
13.11
Eintracht Trier
1 - 1
20.11
FV Engers 07
2 - 1
24.11
Eisbachtal
1 - 2
27.11
FV Engers 07
3 - 1
26.02
Karbach
1 - 2
23.10
Emmelshausen
3 - 0
27.10
Salmrohr
1 - 2
30.10
Eintracht Trier
1 - 2
06.11
Salmrohr
3 - 3
10.11
Salmrohr
0 - 1
13.11
Eisbachtal
4 - 0
20.11
Salmrohr
1 - 7
24.11
Karbach
1 - 4
27.11
Salmrohr
3 - 1
20.02
Salmrohr
1 - 0
Engers - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
11
%52
Beraberlik
4
%19
Mağlubiyet
6
%29
5
%50
3
%30
2
%20
Salmrohr - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%33
Beraberlik
1
%5
Mağlubiyet
13
%62
5
%50
0
%0
5
%50
Engers - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
21
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
Salmrohr - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
21
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
Engers - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
11
%52
xx
4
%19
x2
6
%29
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%50
3
%30
2
%20
0
%0
0
%0
0
%0
Salmrohr - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
13
%62
xx
1
%5
x2
7
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%50
0
%0
5
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Engers - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
2
2
60 - 75
0
2
2
75 - 90
0
0
0
Salmrohr - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
1
1
60 - 75
1
0
1
75 - 90
1
0
1
oyuncu istatistikleri



