Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
10.09
Epernay C
3 - 5
22.10
Esperance Rémoise
1 - 4
05.11
Fismes AV
2 - 3
26.11
Epernay C
1 - 1
10.12
Epernay C
3 - 3
25.02
Reims Murigny
5 - 3
03.03
Epernay C
1 - 3
17.03
Val de l'Aisne
3 - 4
24.03
Epernay C
3 - 1
07.04
Cormontreuil B
2 - 1
08.09
Saint-Brice-Courcelles
v
22.09
Epernay C
v
06.10
Nord Champagne
v
21.05
Nouvion-sur-Meuse
1 - 1
11.06
Bétheny
3 - 0
27.08
Bétheny
1 - 1
10.09
Bétheny
1 - 0
22.10
Val de l'Aisne
3 - 2
19.11
Bétheny
4 - 2
03.03
Bétheny
1 - 7
17.03
ASPTT Chalons
1 - 0
24.03
Bétheny
4 - 3
07.04
Esperance Rémoise
0 - 3
08.09
Blagny
v
22.09
Bétheny
v
06.10
Bazeilles
v
Epernay C - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
4
%36
Beraberlik
3
%27
Mağlubiyet
4
%36
1
%20
2
%40
2
%40
Bétheny - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%50
Beraberlik
1
%13
Mağlubiyet
3
%38
1
%33
0
%0
2
%67
Epernay C - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
11
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Bétheny - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
8
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
3
%100
0
%0
Epernay C - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%36
xx
3
%27
x2
4
%36
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%20
2
%40
2
%40
0
%0
0
%0
0
%0
Bétheny - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%38
xx
1
%13
x2
4
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%33
0
%0
2
%67
0
%0
0
%0
0
%0
Epernay C - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Bétheny - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



