Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Epinal III Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
16.10
Hadol Dounoux
3 - 2
23.10
Saint-Max-Essey
2 - 3
30.10
Epinal III
3 - 2
06.11
Bulgneville
3 - 1
13.11
Epinal III
3 - 1
27.11
Girancourt Dommartin
1 - 1
04.12
Epinal III
2 - 2
05.03
Vagney
1 - 2
19.03
Epinal III
4 - 1
26.03
Epinal III
0 - 1
04.06
Golbey B
v
08.10
Epinal III
v
29.10
Epinal III
v
02.10
Bulgneville
3 - 0
16.10
Remiremont St Etienne FC
1 - 1
23.10
Bulgneville
1 - 1
30.10
Hadol Dounoux
4 - 1
06.11
Bulgneville
3 - 1
13.11
Lunéville II
1 - 3
27.11
Saint-Max-Essey
2 - 3
04.12
Bulgneville
2 - 1
19.03
Bulgneville
1 - 2
26.03
Vagney
1 - 0
04.06
Dombasle
v
08.10
Bulgneville
v
29.10
Bulgneville
v
Epinal III - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
7
%54
Beraberlik
2
%15
Mağlubiyet
4
%31
3
%50
1
%17
2
%33
Bulgneville - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%50
Beraberlik
3
%25
Mağlubiyet
3
%25
3
%50
1
%17
2
%33
Epinal III - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Bulgneville - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Epinal III - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%54
xx
2
%15
x2
4
%31
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
1
%17
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Bulgneville - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%25
xx
3
%25
x2
6
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
1
%17
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Epinal III - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Bulgneville - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



