Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Erre-Hornaing Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
11.02
Erre-Hornaing
0 - 0
18.02
Courcelles-les-Lens
4 - 0
25.02
La Sentinelle
0 - 3
10.03
Oignies
2 - 2
17.03
Erre-Hornaing
0 - 4
24.03
Erre-Hornaing
0 - 1
07.04
Erre-Hornaing
1 - 2
21.04
Erre-Hornaing
0 - 1
05.05
Bruay Labuissiere
5 - 2
12.05
Erre-Hornaing
1 - 1
11.02
Oignies
2 - 2
18.02
US Marly
0 - 1
25.02
US Marly
0 - 4
03.03
Liébaut Béthune
1 - 2
10.03
US Marly
2 - 1
17.03
Courcelles-les-Lens
6 - 1
24.03
Bruay Labuissiere
0 - 0
07.04
US Marly
0 - 2
05.05
US Marly
0 - 0
12.05
Vermelles
7 - 1
Erre-Hornaing - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
2
%15
Beraberlik
3
%23
Mağlubiyet
8
%62
0
%0
2
%33
4
%67
US Marly - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%23
Beraberlik
5
%38
Mağlubiyet
5
%38
1
%17
3
%50
2
%33
Erre-Hornaing - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
US Marly - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Erre-Hornaing - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%15
xx
3
%23
x2
8
%62
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%33
4
%67
0
%0
0
%0
0
%0
US Marly - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%38
xx
5
%38
x2
3
%23
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%17
3
%50
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Erre-Hornaing - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
US Marly - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



