Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(ES Colombes B Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
02.10
ES Colombes B
0 - 1
23.10
Rungis
1 - 2
06.11
ES Colombes B
2 - 4
27.11
ES Colombes B
0 - 3
04.12
Le Mée II
3 - 0
11.12
ES Colombes B
1 - 3
15.01
Villeneuve-la-Garenne
1 - 1
22.01
ES Colombes B
2 - 3
05.02
Meaux B
0 - 2
12.02
ES Colombes B
1 - 0
23.04
ES Colombes B
v
28.05
ES Colombes B
v
04.06
CSL Aulnay
v
02.10
Le Mée II
5 - 2
23.10
CSL Aulnay
1 - 0
06.11
Le Mée II
3 - 2
13.11
Rungis
3 - 4
04.12
Le Mée II
3 - 0
11.12
Villeneuve-la-Garenne
2 - 1
15.01
Le Mée II
2 - 0
29.01
Meaux B
1 - 3
05.02
Vincennes II
3 - 1
12.02
Le Mée II
1 - 0
23.04
Le Mée II
v
28.05
Courcouronnes
v
04.06
Le Mée II
v
ES Colombes B - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
3
%25
Beraberlik
2
%17
Mağlubiyet
7
%58
1
%14
0
%0
6
%86
Le Mée II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%67
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
4
%33
2
%33
0
%0
4
%67
ES Colombes B - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Le Mée II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
ES Colombes B - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%25
xx
2
%17
x2
7
%58
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%14
0
%0
6
%86
0
%0
0
%0
0
%0
Le Mée II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%33
xx
0
%0
x2
8
%67
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%33
0
%0
4
%67
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
ES Colombes B - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Le Mée II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



