Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Escaudoeuvres Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
12.02
Escaudoeuvres
1 - 0
19.02
Escaudoeuvres
0 - 7
26.02
FC Raismes
3 - 1
05.03
Chauny
0 - 3
19.03
Escaudoeuvres
0 - 2
02.04
US Ribemont
0 - 1
16.04
Escaudoeuvres
2 - 1
23.04
Fourmies
0 - 0
07.05
Escaudoeuvres
2 - 1
14.05
Marcq-en-Baroeul II
7 - 2
29.01
Provin US
3 - 1
19.02
US Ribemont
1 - 4
26.02
Feignies-Aulnoye II
9 - 0
05.03
Feignies-Aulnoye II
1 - 0
19.03
Valenciennes Dutemple
2 - 2
02.04
Hellemmes AS
1 - 2
16.04
Lambersart UF
1 - 4
23.04
Feignies-Aulnoye II
1 - 0
07.05
Chauny
0 - 4
14.05
Feignies-Aulnoye II
7 - 1
Escaudoeuvres - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
8
%44
Beraberlik
2
%11
Mağlubiyet
8
%44
4
%50
1
%13
3
%38
Feignies-Aulnoye II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
15
%83
Beraberlik
2
%11
Mağlubiyet
1
%6
7
%78
1
%11
1
%11
Escaudoeuvres - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
18
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Feignies-Aulnoye II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
18
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Escaudoeuvres - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%44
xx
2
%11
x2
8
%44
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%50
1
%13
3
%38
0
%0
0
%0
0
%0
Feignies-Aulnoye II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%6
xx
2
%11
x2
15
%83
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
7
%78
1
%11
1
%11
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Escaudoeuvres - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Feignies-Aulnoye II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



