Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Estradense Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
04.01
Silva
0 - 2
12.01
Estradense
1 - 1
19.01
Estradense
0 - 1
26.01
Paiosaco
0 - 1
02.02
Estradense
0 - 1
09.02
Pontellas
2 - 3
16.02
Estradense
1 - 3
22.02
Ourense CF
3 - 2
01.03
Estradense
0 - 0
08.03
Alondras
2 - 4
16.05
Estradense
v
24.05
Atlético Arteixo
v
05.01
Ourense CF
2 - 2
12.01
Compostela
3 - 0
19.01
Compostela
1 - 0
26.01
Somozas
1 - 2
02.02
Barco
0 - 5
09.02
Compostela
1 - 0
16.02
La Coruna II
2 - 2
23.02
Compostela
4 - 1
01.03
Polvorin
2 - 0
08.03
Compostela
0 - 1
16.05
RC Villalbes
v
24.05
Compostela
v
Estradense - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
10
%37
Beraberlik
5
%19
Mağlubiyet
12
%44
4
%29
4
%29
6
%43
Compostela - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
19
%70
Beraberlik
4
%15
Mağlubiyet
4
%15
6
%46
4
%31
3
%23
Estradense - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%19
Beraberlik
17
%63
Mağlubiyet
5
%19
1
%7
11
%79
2
%14
Compostela - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
9
%33
Beraberlik
15
%56
Mağlubiyet
3
%11
4
%31
7
%54
2
%15
Estradense - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
2
%7
1x
2
%7
12
1
%4
x1
8
%30
xx
3
%11
x2
6
%22
21
0
%0
2x
0
%0
22
5
%19
0
%0
1
%7
0
%0
4
%29
3
%21
4
%29
0
%0
0
%0
2
%14
Compostela - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
2
%7
1x
1
%4
12
0
%0
x1
2
%7
xx
2
%7
x2
11
%41
21
0
%0
2x
1
%4
22
8
%30
3
%23
1
%8
0
%0
3
%23
2
%15
2
%15
0
%0
1
%8
1
%8
Maç Başına Ortalamalar
Estradense - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
2
0
2
15 - 30
1
2
3
30 - 45
1
4
5
45 - 60
2
0
2
60 - 75
1
4
5
75 - 90
4
4
8
Compostela - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
2
1
3
15 - 30
2
1
3
30 - 45
2
1
3
45 - 60
6
3
9
60 - 75
4
1
5
75 - 90
6
3
9
oyuncu istatistikleri
En Golcüler
En Çok Forma Giyenler



