Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Evreux B Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
08.09
Cléon
2 - 2
22.09
Eure Madrie Seine
3 - 1
06.10
Evreux B
2 - 1
20.10
Pacy Menilles B
6 - 0
03.11
Evreux B
0 - 0
17.11
Saint-Andre-de-l Eure
1 - 1
01.12
Evreux B
3 - 1
02.02
Evreux B
4 - 1
09.03
Evreux B
0 - 2
23.03
Evreux B
1 - 2
11.05
Illiers l'Evêque
v
18.05
Evreux B
v
08.09
Conches-en-Ouche
2 - 2
22.09
Gisors 
5 - 1
06.10
Conches-en-Ouche
2 - 2
20.10
Conches-en-Ouche
1 - 1
03.11
Illiers l'Evêque
2 - 2
10.11
Conches-en-Ouche
2 - 1
01.12
Eure Madrie Seine
1 - 0
02.02
Conches-en-Ouche
3 - 3
09.03
Cléon
0 - 2
23.03
Saint-Andre-de-l Eure
0 - 2
11.05
Conches-en-Ouche
v
18.05
Garennes-Bueil-LCB
v
Evreux B - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
3
%30
Beraberlik
3
%30
Mağlubiyet
4
%40
3
%50
1
%17
2
%33
Conches-en-Ouche - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%30
Beraberlik
5
%50
Mağlubiyet
2
%20
2
%40
1
%20
2
%40
Evreux B - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
10
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Conches-en-Ouche - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
10
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Evreux B - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%30
xx
3
%30
x2
4
%40
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
1
%17
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Conches-en-Ouche - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%20
xx
5
%50
x2
3
%30
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%40
1
%20
2
%40
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Evreux B - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Conches-en-Ouche - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



