Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Farul Constanta Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
11.03
Rapid Bükreş
3 - 0
14.03
Farul Constanta
2 - 1
22.03
Argeş Piteşti
2 - 0
29.03
Farul Constanta
1 - 0
01.04
Petrolul Ploieşti
1 - 2
04.04
Ceahlaul Piatra Neamt
1 - 1
11.04
Farul Constanta
3 - 1
15.04
Gloria Bistriţa
4 - 1
18.04
Farul Constanta
1 - 3
25.04
FCSB
1 - 0
11.03
Progresul Bükreş
3 - 0
14.03
Jiul Petroşani
1 - 1
22.03
FCM Bacău
3 - 0
29.03
Jiul Petroşani
0 - 3
01.04
Universitatea Craiova
7 - 0
04.04
Jiul Petroşani
2 - 6
11.04
Dinamo Bükreş
7 - 1
15.04
Jiul Petroşani
0 - 5
18.04
Chindia Târgovişte
4 - 0
25.04
Jiul Petroşani
0 - 2
Farul Constanta - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
12
%38
Beraberlik
5
%16
Mağlubiyet
15
%47
10
%63
3
%19
3
%19
Jiul - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
2
%6
Beraberlik
1
%3
Mağlubiyet
29
%91
0
%0
0
%0
16
%100
Farul Constanta - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
32
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
16
%100
0
%0
Jiul - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
32
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
16
%100
0
%0
Farul Constanta - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
12
%38
xx
5
%16
x2
15
%47
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
10
%63
3
%19
3
%19
0
%0
0
%0
0
%0
Jiul - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
29
%91
xx
1
%3
x2
2
%6
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
16
%100
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Farul Constanta - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Jiul - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



