Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(FC Charleroi Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
02.11
FC Charleroi
1 - 0
09.11
Pâturages
0 - 1
23.11
SG-Tertre-Hautrage
2 - 2
07.12
FC Charleroi
0 - 2
14.12
Soignies Sports
3 - 1
21.12
FC Charleroi
0 - 2
04.01
Ostiches
0 - 0
11.01
Ransart
0 - 3
18.01
FC Charleroi
3 - 0
25.01
Le Roeulx
3 - 3
09.11
Lessines-Ollignies
1 - 3
23.11
Lessines-Ollignies
1 - 4
30.11
Ransart
3 - 0
07.12
Entité Manageoise
0 - 2
14.12
Lessines-Ollignies
0 - 1
21.12
Soignies Sports
1 - 0
04.01
Lessines-Ollignies
2 - 4
11.01
Lessines-Ollignies
2 - 0
18.01
Péruwelz
1 - 1
25.01
Lessines-Ollignies
0 - 1
FC Charleroi - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
12
%55
Beraberlik
4
%18
Mağlubiyet
6
%27
8
%73
0
%0
3
%27
Lessines - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%27
Beraberlik
1
%5
Mağlubiyet
15
%68
3
%27
1
%9
7
%64
FC Charleroi - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
22
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
11
%100
0
%0
Lessines - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
22
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
11
%100
0
%0
FC Charleroi - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
12
%55
xx
4
%18
x2
6
%27
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
8
%73
0
%0
3
%27
0
%0
0
%0
0
%0
Lessines - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
15
%68
xx
1
%5
x2
6
%27
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%27
1
%9
7
%64
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
FC Charleroi - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lessines - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



