Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(FC Christo Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
08.10
Asfeld
2 - 0
22.10
FC Christo
1 - 3
29.10
Chalons FCO
2 - 4
05.11
FC Christo
2 - 0
19.11
FC Christo
4 - 1
03.12
FC Christo
2 - 3
25.02
Reims Sainte-Anne II
1 - 0
17.03
FC Christo
0 - 1
24.03
Villers Semeuse
2 - 3
28.04
FC Christo
1 - 2
08.09
Epernay II
v
19.10
La Neuvillette-Jamin
v
08.10
Chalons FCO
3 - 2
22.10
Rethel
1 - 3
29.10
Rethel
1 - 3
05.11
Rethel
1 - 0
19.11
Rethel
3 - 2
03.12
Reims Sainte-Anne II
3 - 1
25.02
Rethel
1 - 0
17.03
Rethel
4 - 0
23.03
Charleville
1 - 4
28.04
Rethel
3 - 1
20.10
Rethel
v
FC Christo - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%38
Beraberlik
1
%8
Mağlubiyet
7
%54
3
%43
0
%0
4
%57
Rethel - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%54
Beraberlik
1
%8
Mağlubiyet
5
%38
1
%25
0
%0
3
%75
FC Christo - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Rethel - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
4
%100
0
%0
FC Christo - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%38
xx
1
%8
x2
7
%54
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%43
0
%0
4
%57
0
%0
0
%0
0
%0
Rethel - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%38
xx
1
%8
x2
7
%54
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%25
0
%0
3
%75
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
FC Christo - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Rethel - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



