Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
22.04
Cazes-Mondenard
1 - 4
27.05
Montauban
4 - 2
04.06
FC Comtal
5 - 3
09.09
Figeac Capdenac
0 - 0
03.02
Grisolles
0 - 1
02.03
Saint-Juéry
1 - 3
24.03
Avenir Foot Lozère II
0 - 1
06.04
FC Comtal
3 - 0
20.04
FC Comtal
7 - 1
27.04
Albi Marssac Tarn
2 - 0
26.05
FC Comtal
v
21.09
Druelle
v
19.10
Grisolles
v
01.04
Cahors
2 - 1
15.04
Albi Marssac Tarn
2 - 1
04.06
Figeac Capdenac
4 - 0
09.09
Cahors
0 - 3
03.02
Saint-Sulpice
0 - 3
02.03
Figeac Capdenac
2 - 1
24.03
Rodez III
3 - 1
06.04
Cahors
2 - 0
20.04
Druelle
5 - 1
27.04
Cahors
4 - 0
26.05
Albi Marssac Tarn
v
05.10
Cahors
v
11.01
Cahors
v
FC Comtal - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%71
Beraberlik
1
%14
Mağlubiyet
1
%14
2
%100
0
%0
0
%0
Cahors - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%43
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
4
%57
1
%25
0
%0
3
%75
FC Comtal - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
7
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
2
%100
0
%0
Cahors - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
7
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
4
%100
0
%0
FC Comtal - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%71
xx
1
%14
x2
1
%14
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%100
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Cahors - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%57
xx
0
%0
x2
3
%43
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%25
0
%0
3
%75
0
%0
0
%0
0
%0
FC Comtal - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Cahors - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



