Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(FC Raismes Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
16.04
FC Raismes
2 - 1
23.04
Feignies-Aulnoye II
1 - 0
07.05
FC Raismes
1 - 0
14.05
Hellemmes AS
2 - 0
21.05
Chauny
1 - 5
04.06
FC Raismes
0 - 2
11.06
Escaudoeuvres
1 - 6
10.09
Lambersart UF
0 - 1
24.09
FC Raismes
1 - 3
08.10
Ecourt st Quentin
0 - 1
16.04
US Ribemont
1 - 0
23.04
Hellemmes AS
2 - 0
07.05
Hellemmes AS
9 - 1
14.05
Hellemmes AS
2 - 0
21.05
Fourmies
3 - 0
04.06
Chauny
1 - 5
11.06
Hellemmes AS
12 - 2
10.09
Hellemmes AS
0 - 4
24.09
Neuville-en-Ferrain
2 - 1
08.10
Hellemmes AS
1 - 1
FC Raismes - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
2
%67
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
1
%33
0
%0
0
%0
1
%100
Hellemmes AS - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
1
%33
Mağlubiyet
2
%67
0
%0
0
%0
1
%100
FC Raismes - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
3
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
Hellemmes AS - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
3
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
FC Raismes - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%67
xx
0
%0
x2
1
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
0
%0
0
%0
Hellemmes AS - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%67
xx
1
%33
x2
0
%0
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
FC Raismes - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Hellemmes AS - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



