Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(FC Retz Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
20.10
FC Retz
0 - 0
03.11
La Roche-sur-Yon III
2 - 1
10.11
FC Retz
1 - 2
01.12
FC Retz
0 - 2
26.01
FC Retz
1 - 2
01.02
Luçon
5 - 0
23.02
FC Retz
1 - 4
16.03
Aigrefeuille-sur-Maine
2 - 0
06.04
Saint-Pierre-de-Retz
5 - 0
13.04
FC Retz
0 - 7
20.10
Jard Avrillé
1 - 3
03.11
Vieillevigne
4 - 0
10.11
Jard Avrillé
2 - 1
01.12
Jard Avrillé
2 - 1
26.01
Jard Avrillé
2 - 1
02.02
La St André
4 - 1
23.02
Jard Avrillé
2 - 0
16.03
La Roche-sur-Yon III
1 - 3
06.04
Les Sables FCOC II
2 - 0
13.04
Jard Avrillé
1 - 0
FC Retz - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
3
%23
Mağlubiyet
10
%77
0
%0
2
%29
5
%71
Jard Avrillé - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%50
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
6
%50
1
%20
0
%0
4
%80
FC Retz - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Jard Avrillé - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
FC Retz - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
0
%0
xx
3
%23
x2
10
%77
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
5
%71
0
%0
0
%0
0
%0
Jard Avrillé - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%50
xx
0
%0
x2
6
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%20
0
%0
4
%80
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
FC Retz - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Jard Avrillé - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



