Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(FC Rouffach Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
05.03
FC Rouffach
0 - 4
18.03
Fessenheim
1 - 0
26.03
FC Rouffach
3 - 1
15.04
Cernay
1 - 3
23.04
Vallée de la Thur
1 - 4
07.05
FC Rouffach
2 - 1
14.05
Raedersheim
3 - 0
21.05
FC Rouffach
0 - 1
11.06
Berrwiller
3 - 0
10.09
FC Rouffach
1 - 2
11.02
FC Rouffach
v
05.05
FC Rouffach
v
12.05
Sainte-Croix-en-Plaine
v
19.03
Hirtzfelden
0 - 1
26.03
Raedersheim
3 - 0
23.04
Real ASPTT Mulhouse
7 - 0
07.05
Ottmarsheim
2 - 0
14.05
Raedersheim
3 - 0
21.05
Berrwiller
4 - 1
11.06
Fessenheim
2 - 2
27.08
Ottmarsheim
0 - 3
10.09
Raedersheim
1 - 3
22.10
Hirtzfelden
3 - 2
05.05
Sainte-Croix-en-Plaine
v
12.05
Raedersheim
v
26.05
Kingersheim
v
FC Rouffach - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
1
%100
0
%0
0
%0
1
%100
Raedersheim - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
1
%33
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
2
%67
1
%50
0
%0
1
%50
FC Rouffach - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
1
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
Raedersheim - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
3
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
2
%100
0
%0
FC Rouffach - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
0
%0
xx
0
%0
x2
1
%100
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
0
%0
0
%0
Raedersheim - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%67
xx
0
%0
x2
1
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%50
0
%0
1
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
FC Rouffach - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Raedersheim - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



