Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
20.11
FC Vrines
1 - 1
03.12
Neuville-de-Poitou B
2 - 0
11.12
FC Vrines
6 - 2
22.01
Cerizay
5 - 0
29.01
FC Vrines
1 - 0
18.02
Liguge II
1 - 1
26.02
FC Vrines
6 - 1
26.03
FC Vrines
2 - 2
01.04
Thouars II
0 - 0
23.04
FC Vrines
1 - 2
08.10
FC Vrines
v
15.10
Inter Bocage
v
22.10
FC Vrines
v
20.11
Liguge II
2 - 2
03.12
Cerizay
4 - 0
11.12
Ozon FC
2 - 3
22.01
Cerizay
5 - 0
29.01
Thouars II
2 - 0
18.02
Cerizay
1 - 1
26.02
St Cerbouille
0 - 3
26.03
ES Aubinrorthais
2 - 2
01.04
Cerizay
2 - 2
30.04
FC Pays de l'Ouin
0 - 3
08.10
Inter Bocage
v
22.10
Mignaloux-Beauvoir
v
11.11
Neuville-de-Poitou B
v
FC Vrines - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%35
Beraberlik
5
%29
Mağlubiyet
6
%35
5
%50
3
%30
2
%20
Cerizay - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
9
%53
Beraberlik
6
%35
Mağlubiyet
2
%12
5
%50
3
%30
2
%20
FC Vrines - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
Cerizay - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
FC Vrines - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%35
xx
5
%29
x2
6
%35
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%50
3
%30
2
%20
0
%0
0
%0
0
%0
Cerizay - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%12
xx
6
%35
x2
9
%53
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%50
3
%30
2
%20
0
%0
0
%0
0
%0
FC Vrines - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Cerizay - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



