Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(FCPB L'Hermenault Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
02.04
FCPB L'Hermenault
0 - 1
16.04
La Tessoualle
0 - 2
23.04
FCPB L'Hermenault
2 - 1
06.05
La Chataigneraie II
0 - 1
14.05
FCPB L'Hermenault
4 - 1
21.05
Saint-Pierre Mazières
3 - 1
04.06
FCPB L'Hermenault
1 - 1
10.09
Côteaux du Vignoble
0 - 0
24.09
FCPB L'Hermenault
3 - 1
08.10
Doue la Fontaine
2 - 3
26.03
Doue la Fontaine
4 - 3
02.04
Montilliers
0 - 0
16.04
Saint-Hilaire Vihiers
3 - 0
23.04
Montilliers
3 - 2
14.05
Montilliers
2 - 1
21.05
Pays Chantonnay
4 - 0
04.06
Montilliers
2 - 1
10.09
Thouaré
2 - 1
24.09
Montilliers
3 - 2
08.10
Sainte-Cécile Saint-Martin
0 - 2
FCPB L'Hermenault - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
2
%67
Beraberlik
1
%33
Mağlubiyet
0
%0
1
%100
0
%0
0
%0
Montilliers - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
2
%67
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
1
%33
1
%50
0
%0
1
%50
FCPB L'Hermenault - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
3
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
Montilliers - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
3
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
2
%100
0
%0
FCPB L'Hermenault - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%67
xx
1
%33
x2
0
%0
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Montilliers - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%33
xx
0
%0
x2
2
%67
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%50
0
%0
1
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
FCPB L'Hermenault - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Montilliers - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



