Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Fontenay III Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
10.09
Fontenay III
3 - 2
24.09
Saint-Herblain
2 - 0
08.10
Fontenay III
6 - 2
22.10
Généraudière Roche Sud
1 - 2
12.11
Fontenay III
2 - 1
19.11
Côteaux du Vignoble
4 - 2
26.11
Fontenay III
2 - 3
03.12
Fontenay III
3 - 1
10.12
Doue la Fontaine
7 - 0
17.12
Fontenay III
0 - 5
10.09
Landreau LOSC
1 - 4
24.09
Saint-Herblain
2 - 0
08.10
Côteaux du Vignoble
2 - 1
22.10
Saint-Herblain
3 - 2
12.11
Saint-Herblain
1 - 1
19.11
FCPB L'Hermenault
2 - 0
26.11
Doue la Fontaine
0 - 1
03.12
Saint-Herblain
2 - 3
10.12
Sainte-Cécile Saint-Martin
0 - 3
17.12
Saint-Hilaire Vihiers
3 - 1
Fontenay III - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%50
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
5
%50
4
%67
0
%0
2
%33
Saint-Herblain - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%50
Beraberlik
1
%10
Mağlubiyet
4
%40
3
%50
0
%0
3
%50
Fontenay III - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
10
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Saint-Herblain - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
10
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Fontenay III - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%50
xx
0
%0
x2
5
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%67
0
%0
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Saint-Herblain - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%40
xx
1
%10
x2
5
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
0
%0
3
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Fontenay III - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Saint-Herblain - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



