Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Fréjus St-Raphaël II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
08.12
SC Berre
1 - 0
15.12
Fréjus St-Raphaël II
1 - 0
19.01
Fréjus St-Raphaël II
0 - 0
26.01
Moyenne Durance
0 - 6
09.02
Fréjus St-Raphaël II
4 - 1
16.02
Courthézon-Jonquières
0 - 1
23.02
Fréjus St-Raphaël II
4 - 0
02.03
Val Durance FA
1 - 3
09.03
Fréjus St-Raphaël II
3 - 0
23.03
Fontonne Antibes
0 - 3
01.12
Aubagne II
0 - 1
08.12
SC Berre
1 - 0
15.12
Moyenne Durance
2 - 6
19.01
SC Berre
5 - 1
26.01
Ramatuelle
0 - 1
09.02
SC Berre
4 - 0
16.02
Val Durance FA
0 - 2
23.02
SC Berre
4 - 1
02.03
Fontonne Antibes
2 - 3
23.03
SC Berre
1 - 0
Fréjus St-Raphaël II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
12
%71
Beraberlik
2
%12
Mağlubiyet
3
%18
6
%67
2
%22
1
%11
SC Berre - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
14
%88
Beraberlik
1
%6
Mağlubiyet
1
%6
6
%86
1
%14
0
%0
Fréjus St-Raphaël II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
SC Berre - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
16
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Fréjus St-Raphaël II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
12
%71
xx
2
%12
x2
3
%18
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%67
2
%22
1
%11
0
%0
0
%0
0
%0
SC Berre - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%6
xx
1
%6
x2
14
%88
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%86
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Fréjus St-Raphaël II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
SC Berre - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



