Sezon İstatistikleri
Frem - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:1
Oran:
1.49
%100
Beraberlik:0
Oran:
3.57
%0
Mağlubiyet:0
Oran:
3.60
%0
Naesby - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:1
Oran:
3.60
%100
Beraberlik:0
Oran:
3.57
%0
Mağlubiyet:0
Oran:
1.49
%0
Frem - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:0
Oran:
1.92
%0
Beraberlik:1
Oran:
2.20
%100
Mağlubiyet:0
Oran:
3.91
%0
Naesby - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:0
Oran:
3.91
%0
Beraberlik:1
Oran:
2.20
%100
Mağlubiyet:0
Oran:
1.92
%0
Frem - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:1
Oran:
-
%100
Naesby - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:1
Oran:
-
%100
Frem - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:0
Oran:
1.38
%0
Üst:1
Oran:
1.98
%100
Naesby - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:0
Oran:
1.38
%0
Üst:1
Oran:
1.98
%100
Frem - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:1
Oran:
-
%100
Naesby - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:1
Oran:
-
%100
Frem - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:0
Oran:
1.38
%0
Üst:1
Oran:
1.98
%100
Naesby - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:0
Oran:
1.38
%0
Üst:1
Oran:
1.98
%100
Frem - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:1
Oran:
-
%100
Naesby - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:1
Oran:
-
%100
Frem - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:1
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
-
%0
Naesby - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:1
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
-
%0
Frem - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:1
Oran:
1.35
%100
Yok:0
Oran:
2.04
%75
Naesby - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:1
Oran:
1.35
%100
Yok:0
Oran:
2.04
%0
Maç Başına Ortalamalar
Frem - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
2
0
2
15 - 30
1
0
1
30 - 45
0
1
1
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
1
1
Naesby - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
2
0
2
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
1
1
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
1
1
75 - 90
1
0
1
Kazanma Farkları
1
1 Fark
1
0
2 Fark
0
0
3+ Fark
1
Kaybetme Farkları
1
1 Fark
0
0
2 Fark
0
0
3+ Fark
0
Sıradaki Gol
2
0 - 0
2
0
0 - 1
0
1
1 - 0
2
0
1 - 1
0
0
0 - 2
0
1
2 - 0
1
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
1
1 - 6
0
0
7 - 12
2
En Golcüler
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.

