Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Gasny Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
06.11
Eure Madrie Seine
5 - 0
13.11
Gasny
2 - 0
20.11
Courcelles-sur-Seine
1 - 0
27.11
Conches-en-Ouche
1 - 1
04.12
Gasny
1 - 3
29.01
Gasny
2 - 3
05.02
Evreux C
1 - 0
05.03
Gasny
1 - 1
26.03
Gasny
1 - 4
02.04
Illiers l'Evêque
2 - 2
23.04
Garennes-Bueil-LCB
v
21.05
Gasny
v
08.10
Gasny
v
06.11
Conches-en-Ouche
3 - 2
13.11
Pays du Neubourg
2 - 3
20.11
Conches-en-Ouche
4 - 3
27.11
Conches-en-Ouche
1 - 1
04.12
CS Beaumontais
2 - 0
29.01
Vallee de l'Oison
1 - 1
05.02
Serquigny Nassandres
3 - 0
05.03
Conches-en-Ouche
2 - 1
26.03
Courcelles-sur-Seine
1 - 2
02.04
Conches-en-Ouche
1 - 3
23.04
Conches-en-Ouche
v
21.05
Conches-en-Ouche
v
08.10
Gasny
v
Conches-en-Ouche - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%40
Beraberlik
3
%20
Mağlubiyet
6
%40
3
%38
1
%13
4
%50
Gasny - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Conches-en-Ouche - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Gasny - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%13
xx
5
%33
x2
8
%53
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%13
3
%38
4
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Conches-en-Ouche - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%40
xx
3
%20
x2
6
%40
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%38
1
%13
4
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Gasny - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Conches-en-Ouche - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



