Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Gazelec Bourges Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
06.11
Gazelec Bourges
4 - 0
12.11
Diors
3 - 5
04.12
Gazelec Bourges
3 - 2
11.12
Blois III
2 - 1
15.01
Montgivray
1 - 2
22.01
Gazelec Bourges
4 - 2
05.02
Richelais Foot
2 - 1
12.02
Gazelec Bourges
0 - 0
16.04
Moulon Bourges II
5 - 0
23.04
Gazelec Bourges
3 - 2
04.06
Gazelec Bourges
v
26.05
Olivet
v
08.09
Gazelec Bourges
v
22.10
Yzeures Preuilly
1 - 0
06.11
Montgivray
3 - 1
13.11
La Chaussée-Saint-Victor
2 - 2
04.12
Montgivray
1 - 1
11.12
Moulon Bourges II
4 - 0
15.01
Montgivray
1 - 2
29.01
Montgivray
0 - 2
05.02
Massay SC
1 - 2
12.02
Montgivray
1 - 1
23.04
Montgivray
1 - 1
04.06
Montgivray
v
26.05
Montgivray
v
08.09
Montgivray
v
Gazelec Bourges - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%40
Beraberlik
3
%20
Mağlubiyet
6
%40
4
%50
3
%38
1
%13
Montgivray - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
2
%14
Beraberlik
5
%36
Mağlubiyet
7
%50
1
%17
1
%17
4
%67
Gazelec Bourges - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Montgivray - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Gazelec Bourges - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%40
xx
3
%20
x2
6
%40
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%50
3
%38
1
%13
0
%0
0
%0
0
%0
Montgivray - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%50
xx
5
%36
x2
2
%14
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%17
1
%17
4
%67
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Gazelec Bourges - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Montgivray - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



