Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Gevrey Chambertin Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
30.10
Gevrey Chambertin
3 - 3
06.11
Les Ecorces
5 - 2
13.11
Gevrey Chambertin
3 - 0
27.11
Ornans II
2 - 2
04.12
Gevrey Chambertin
2 - 2
11.12
Baume-les-Dames B
2 - 1
26.02
Longvic
3 - 1
18.03
Doubs
3 - 0
01.04
Chateau de Joux
1 - 2
23.04
Valdahon Vercel B
6 - 2
04.06
Gevrey Chambertin
v
08.10
Gevrey Chambertin
v
15.10
Châlon-sur-Saône II
v
22.10
Les Ecorces
2 - 2
30.10
Ornans II
0 - 0
06.11
Baume-les-Dames B
2 - 0
13.11
Villers-le-Lac
3 - 2
27.11
Ornans II
2 - 2
11.12
Ornans II
3 - 3
26.02
Doubs
1 - 2
02.04
Valdahon Vercel B
0 - 2
08.04
Frasne
2 - 1
23.04
Ornans II
4 - 1
04.06
Ornans II
v
08.10
Noidan-lès-Vesouls II
v
05.11
Pouilley-les-Vignes
v
Gevrey Chambertin - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
4
%27
Beraberlik
5
%33
Mağlubiyet
6
%40
2
%40
3
%60
0
%0
Ornans II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%43
Beraberlik
5
%36
Mağlubiyet
3
%21
4
%50
1
%13
3
%38
Gevrey Chambertin - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Ornans II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Gevrey Chambertin - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%27
xx
5
%33
x2
6
%40
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%40
3
%60
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Ornans II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%21
xx
5
%36
x2
6
%43
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%50
1
%13
3
%38
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Gevrey Chambertin - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Ornans II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



