Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Gloucester City Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
26.12
Merthyr Tydfil
1 - 3
01.01
Gloucester City
3 - 0
05.01
Tiverton Town
0 - 0
12.01
Corby Town
2 - 5
26.01
Brackley Town
1 - 3
29.01
Gloucester City
2 - 3
02.02
Gloucester City
2 - 0
09.02
Mangotsfield United
0 - 2
13.02
Gloucester City
1 - 2
16.02
Hemel Hempstead Town
1 - 1
22.12
Merthyr Tydfil
1 - 1
26.12
Team Bath
1 - 1
01.01
Halesowen Town
3 - 1
05.01
Team Bath
2 - 1
12.01
Team Bath
5 - 0
26.01
Rugby Town
0 - 2
29.01
Mangotsfield United
0 - 2
02.02
Team Bath
2 - 0
09.02
Hemel Hempstead Town
1 - 3
16.02
Bedford Town
1 - 2
Gloucester - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
12
%43
Beraberlik
8
%29
Mağlubiyet
8
%29
5
%36
4
%29
5
%36
Team Bath - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
17
%65
Beraberlik
6
%23
Mağlubiyet
3
%12
10
%71
3
%21
1
%7
Gloucester - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
28
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
14
%100
0
%0
Team Bath - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
26
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
14
%100
0
%0
Gloucester - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
12
%43
xx
8
%29
x2
8
%29
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%36
4
%29
5
%36
0
%0
0
%0
0
%0
Team Bath - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%12
xx
6
%23
x2
17
%65
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
10
%71
3
%21
1
%7
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Gloucester - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Team Bath - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



