Sezon İstatistikleri
Gloucester City - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:
Oran:
1.44
%
Beraberlik:
Oran:
3.49
%
Mağlubiyet:
Oran:
4.09
%
Wimborne - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:
Oran:
4.09
%
Beraberlik:
Oran:
3.49
%
Mağlubiyet:
Oran:
1.44
%
Gloucester - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:
Oran:
-
%
Beraberlik:
Oran:
-
%
Mağlubiyet:
Oran:
-
%
Wimborne - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:
Oran:
-
%
Beraberlik:
Oran:
-
%
Mağlubiyet:
Oran:
-
%
Gloucester - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Wimborne - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Gloucester - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
3.56
%
Üst:
Oran:
1.06
%
Wimborne - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
3.56
%
Üst:
Oran:
1.06
%
Gloucester - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.83
%
Üst:
Oran:
1.48
%
Wimborne - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.83
%
Üst:
Oran:
1.48
%
Gloucester - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.25
%
Üst:
Oran:
2.37
%
Wimborne - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.25
%
Üst:
Oran:
2.37
%
Gloucester - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Wimborne - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Gloucester - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Wimborne - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Gloucester - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:
Oran:
1.51
%
Yok:
Oran:
1.78
%75
Wimborne - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:
Oran:
1.51
%
Yok:
Oran:
1.78
%
Maç Başına Ortalamalar
Gloucester - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Wimborne - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Kazanma Farkları
Kaybetme Farkları
Sıradaki Gol
0
0 - 0
0
0
0 - 1
0
0
1 - 0
0
0
1 - 1
0
0
0 - 2
0
0
2 - 0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
En Golcüler
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.

