Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Gosselies Sports Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
23.10
Gosselies Sports
0 - 3
30.10
Houdeng
0 - 1
06.11
Montkainoise
1 - 1
13.11
Gosselies Sports
3 - 2
20.11
Ostiches
4 - 1
27.11
Gosselies Sports
2 - 2
04.12
Péruwelz
2 - 0
11.12
Soignies Sports
2 - 0
08.01
Gosselies Sports
1 - 5
29.01
SG-Tertre-Hautrage
3 - 1
16.10
RAS Monceau
0 - 0
23.10
Courcelles
0 - 3
30.10
RAS Monceau
1 - 3
06.11
Soignies Sports
0 - 2
13.11
RAS Monceau
0 - 0
20.11
Estinnoise
0 - 2
27.11
RAS Monceau
0 - 0
04.12
SG-Tertre-Hautrage
0 - 1
11.12
RAS Monceau
0 - 0
08.01
Pâturages
3 - 0
Gosselies - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
4
%22
Beraberlik
2
%11
Mağlubiyet
12
%67
2
%25
1
%13
5
%63
Monceau - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
10
%59
Beraberlik
4
%24
Mağlubiyet
3
%18
7
%78
0
%0
2
%22
Gosselies - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
18
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Monceau - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Gosselies - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%22
xx
2
%11
x2
12
%67
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%25
1
%13
5
%63
0
%0
0
%0
0
%0
Monceau - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%18
xx
4
%24
x2
10
%59
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
7
%78
0
%0
2
%22
0
%0
0
%0
0
%0
Gosselies - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Monceau - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



