Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Hellemmes AS Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
12.11
Roubaix-Tourcoing
3 - 2
26.11
Hellemmes AS
0 - 3
28.01
Hellemmes AS
2 - 1
11.02
Anzin
2 - 1
18.02
Hellemmes AS
1 - 4
25.02
Billy-Montigny
4 - 0
03.03
Saint-André-lez-Lille
1 - 0
10.03
Hellemmes AS
2 - 0
17.03
Hellemmes AS
3 - 3
24.03
Wasquehal II
0 - 2
05.11
Ecourt st Quentin
0 - 1
12.11
Roubaix-Tourcoing
3 - 2
26.11
Anzin
0 - 0
28.01
Roubaix-Tourcoing
3 - 1
11.02
FC Raismes
2 - 2
18.02
Waziers
0 - 2
25.02
Roubaix-Tourcoing
3 - 2
03.03
Roubaix-Tourcoing
1 - 3
10.03
Billy-Montigny
3 - 2
24.03
Roubaix-Tourcoing
2 - 3
Hellemmes AS - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
3
%20
Beraberlik
2
%13
Mağlubiyet
10
%67
2
%25
2
%25
4
%50
Roubaix-Tourcoing - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%50
Beraberlik
2
%14
Mağlubiyet
5
%36
2
%33
2
%33
2
%33
Hellemmes AS - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Roubaix-Tourcoing - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Hellemmes AS - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%20
xx
2
%13
x2
10
%67
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%25
2
%25
4
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Roubaix-Tourcoing - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%36
xx
2
%14
x2
7
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%33
2
%33
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Hellemmes AS - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Roubaix-Tourcoing - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



