Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Hermitage Chapelle Cintré Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
11.12
Châteaugiron
2 - 1
15.01
Hermitage Chapelle Cintré
1 - 3
22.01
OC Cesson B
4 - 1
05.02
Hermitage Chapelle Cintré
4 - 3
12.02
Hermitage Chapelle Cintré
0 - 3
26.02
Hermitage Chapelle Cintré
3 - 2
05.03
Hermitage Chapelle Cintré
2 - 1
19.03
Hermitage Chapelle Cintré
1 - 9
26.03
Ploërmel FC B
1 - 0
02.04
Bruz
5 - 0
04.12
Ploërmel FC B
3 - 2
11.12
Châteaugiron
2 - 1
15.01
Châteaugiron
1 - 2
22.01
Rannée-La Guerche-Drouges
3 - 1
05.02
Châteaugiron
0 - 1
12.02
Saint-Grégoire
1 - 2
26.02
Châteaugiron
1 - 1
05.03
La Vitréenne
2 - 2
26.03
TA Rennes B
4 - 0
02.04
Châteaugiron
3 - 1
Hermitage Chapelle Cintré - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
7
%39
Beraberlik
1
%6
Mağlubiyet
10
%56
3
%33
1
%11
5
%56
Châteaugiron - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%24
Beraberlik
3
%18
Mağlubiyet
10
%59
2
%25
1
%13
5
%63
Hermitage Chapelle Cintré - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
18
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Châteaugiron - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Hermitage Chapelle Cintré - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%39
xx
1
%6
x2
10
%56
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%33
1
%11
5
%56
0
%0
0
%0
0
%0
Châteaugiron - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%59
xx
3
%18
x2
4
%24
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%25
1
%13
5
%63
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Hermitage Chapelle Cintré - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Châteaugiron - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



