Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Hyères II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
08.10
ES Les Milles
2 - 6
29.10
Hyères II
1 - 0
05.11
La Ciotat
2 - 2
12.11
Hyères II
3 - 0
26.11
EP Manosque
1 - 0
03.12
Hyères II
3 - 0
07.01
Courthézon-Jonquières
1 - 0
14.01
Hyères II
0 - 0
21.01
Entente St-Sylvestre Nice Nord
2 - 2
04.02
La Garde
0 - 2
08.10
ES Les Milles
2 - 6
29.10
ES Les Milles
6 - 1
05.11
Val Durance FA
3 - 1
12.11
ES Les Milles
2 - 2
26.11
Cannes II
0 - 3
03.12
ES Les Milles
2 - 2
10.12
Beausoleil
0 - 0
14.01
ES Les Milles
0 - 1
21.01
Montredon-Bonneveine
1 - 2
04.02
ES Les Milles
2 - 2
Hyères II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%50
Beraberlik
3
%25
Mağlubiyet
3
%25
4
%67
1
%17
1
%17
ES Les Milles - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%25
Beraberlik
5
%42
Mağlubiyet
4
%33
2
%40
2
%40
1
%20
Hyères II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
ES Les Milles - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Hyères II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%50
xx
3
%25
x2
3
%25
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%67
1
%17
1
%17
0
%0
0
%0
0
%0
ES Les Milles - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%33
xx
5
%42
x2
3
%25
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%40
2
%40
1
%20
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Hyères II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
ES Les Milles - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



