Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Hyères II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
20.11
Marignane Gignac CB C
1 - 1
04.12
Hyères II
0 - 2
11.12
Cuers
2 - 0
15.01
Hyères II
0 - 0
22.01
Barbentane
1 - 3
05.02
Hyères II
1 - 1
12.02
US une Autre Provence
2 - 2
26.02
Hyères II
0 - 0
05.03
ES Les Milles
1 - 1
19.03
Menton
3 - 1
20.11
Marignane Gignac CB C
1 - 1
04.12
Marignane Gignac CB C
2 - 0
11.12
Entente St-Sylvestre Nice Nord
1 - 1
15.01
Marignane Gignac CB C
3 - 1
22.01
Mazargues
1 - 1
05.02
Marignane Gignac CB C
2 - 2
12.02
RC Grasse
1 - 0
26.02
Marignane Gignac CB C
4 - 1
05.03
Toulon II
0 - 2
19.03
Marignane Gignac CB C
1 - 1
Hyères II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%38
Beraberlik
6
%38
Mağlubiyet
4
%25
4
%50
3
%38
1
%13
Marignane Gignac CB C - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%38
Beraberlik
7
%44
Mağlubiyet
3
%19
2
%29
3
%43
2
%29
Hyères II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
16
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Marignane Gignac CB C - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
16
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Hyères II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%38
xx
6
%38
x2
4
%25
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%50
3
%38
1
%13
0
%0
0
%0
0
%0
Marignane Gignac CB C - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%19
xx
7
%44
x2
6
%38
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
3
%43
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Hyères II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Marignane Gignac CB C - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



